top of page
poolsuite3.jpeg

Mandalina Luxury Suites

Tamamen misafirlerimiz düşünülerek tasarlanmıştır.

 

İlk gördüğümüz andan itibaren ülkemizin bu çok özel köşesinde mükemmel ve romantik kaçış yeri yaratmak istediğimizi   biliyorduk.

 

Yamacın doğal topografyasından yararlanarak tesisteki her odaya  sonsuz deniz manzarasını izletme imkanini yakaladik.  On iki şık odanın her biri, kesintisiz deniz manzarasına sahiptir ve muhteşem gün batımlarını takdir etmek için mükemmel bir konuma sahiptir.

 

Geniş, yerden tavana cam kapılar ve pencereler süit’inizdeki ferahlığı en üst düzeye çıkarırken, kendi özel çimenli bahçe, ahşap teraslarınız veya mermer balkonlarınız, dışarıdaki huzuru tam olarak his  etmenizi sağlar.

 

Tasarımdan gerçekleşmesine kadar, son on yıldaki değerli konuklarımızın fikirlerini dikkate aldık. Sonuç olarak rahatlamak ve deşarj olmaktan başka bir şey yapmak istemeyenler için mükemel bir kaçış yeri.

 

Günü deniz kıyısında geçirmek için odanızdan merdivenleri  aşağı doğru inin ya da Akdeniz mutfağımızdan taze hazırlanmış ikramlar için mola vererek serin, derin ve berrak havuzumuzda yüzmenin tadını çıkarın

bottom of page